Vítá vás Školička U Kocoura

Školička U Kocoura je malá soukromá školka, určená dětem od 3 do 7 let, zaměřená především na výtvarné činnosti a dramatickou výchovu, 2x v týdnu je součástí dopolededního bloku i angličtina.

 

Školička sídlí v klidném prostředí rodinných domků v Praze 5 na Malvazinkách. Děti ji navštěvují zpravidla 1x nebo 2x týdně. Nabízíme možnost 4 nebo 6hodinových bloků. V malé skupině 10 dětí rozvíjíme vždy jeden námět - novou písničkou, pohádkou, do které jsou děti stále interaktivně zapojovány, a především výtvarnou činností. Používáme různé techniky a zajímavé materiály, kromě papíru i  dřevo, látky, ovčí rouno, keramickou hlínu a různé přírodniny.     

                       

Součástí úterního a čtvrtečního programu je hodina angličtiny s naším lektorem Benem. Děti se při ní opravdu nenudí! Během dne pak Ben příležitostně s dětmi v angličtině komunikuje, výtvarné tvoření a pohádka jsou ale vedeny v češtině.

                

Naším přáním je pomáhat dětem v rozvíjení kreativity a vlastních schopností, k radosti z procesu tvoření i z konečného výsledku. Těší nás doprovázet je na jejich cestě objevování světa.